Kontakt

Możesz wysłać do mnie wiadomość wypełniając formularz poniżej, jeśli preferowany jest szybszy kontakt to proszę o telefon na numer 668 051 972, nie zawsze mam jednak szansę odebrać, można zostawić krótką wiadomość bądź napisać SMS o co chodzi a oddzwonię.

W związku z dużą ilością powtarzających się pytań, poniżej odpowiedzi na najpopularniejsze z nich.

Czy zajmujesz się czymś innym niż PrestaShop?

Tak, jestem webdeveloperem, mogę pomóc zarówno z PrestaShop jak i innym oprogramowaniem gdzie wykorzystano technologie webowe, więcej można przeczytać na moim profilu na LinkedIn.

Czy jesteś obecnie dostępny?

Jeśli jestem potrzebny tego samego dnia co zapytanie, lub dzień później – nie będę mógł pomóc, kalendarz jest tworzony z tygodnia na tydzień, zawsze pytając proszę mieć świadomość, że moja pomoc będzie prawdopodobnie możliwa w następnym tygodniu.

Ważne: zdaje sobie sprawę z faktu, że sklep musi na siebie zarabiać, jeżeli błąd w Twoim sklepie uniemożliwia jego poprawne działanie bądź obsługę – skontaktuj się ze mną.

Dlaczego masz tak mało prac w portfolio?

Kilka dodatkowych realizacji można zobaczyć na stronie marki, którą tworzę czyli PrestaHome, dlaczego prac jest mało? Ponieważ wiele z nich wchodzi w skład zamkniętego portfolio, które jest dostępne tylko na życzenie.

Ja, mój zespół, pracujemy dla wielu agencji, które realizują projekty od strony logistycznej, merytorycznej, graficznej itd. nie chcą oni by projekty znajdowały się bezpośrednio tutaj lub na stronie PrestaHome.

Kontakt bezpośredni e-mail: podemski.krystian [ at ] gmail.com

Jak się nazywasz?

Twój adres e-mail:

Temat:

Treść wiadomości

Sprawdź moje szablony i moduły PrestaShop

Zobacz

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!