Blog dla PrestaShop

Projekt

Kilka lat temu, odpowiadając na wiele zapytań klientów na to by zintegrować WordPress z PrestaShop, postanowiłem zrobić coś innego, moduł Bloga dla PrestaShop, który pokryje potrzeby osoby prowadzącej sklep na PrestaShop bez konieczności instalacji osobnego systemu do tworzenia treści.

Kompatybilność

  • PrestaShop 1.6.1.x
  • PrestaShop 1.7.x

Moduł jest regularnie aktualizowany.

Cena

Licencja na 1 domenę: $29

Szczegóły

Moduł Bloga został oryginalnie napisany wiele lat temu, jeszcze na PrestaShop 1.4, zawsze był on używany wewnętrznie, w projektach realizowanych przeze mnie lub przez mój zespół. Krótko po ukazaniu się wersji PrestaShop 1.5 postanowiłem zaoferować większej ilości osób możliwość kupna tego dodatku.

Moduł okazał się być hitem sprzedażowym, co dało mi możliwość jego regularnego rozwijania. W tym momencie jest to jeden z najpopularniejszych modułów do tworzenia treści dla systemu PrestaShop.

Blog dla PrestaShop – mimo tej nazwy, sam moduł ma wiele możliwości, które kupujący wykorzystują na wiele sposobów. Artykuły z instrukcjami dla produktów, dodatkowe galerie dla produktów, czy nawet swego rodzaju „case study”, w którym klienci dzielą się wrażeniami po zakupie produktów w danym sklepie.