Moje prace

Sklep internetowy Strefamocy.pl

Klient

Strefa Mocy to największa warszawska sieć sklepów specjalizujących się w odżywkach,suplementach diety i preparatach prozdrowotnych.

Projekt

Celem realizacji było stworzenie nowej wersji sklepu internetowego na platformie PrestaShop. Od kilku lat z powodzeniem StrefaMocy prowadzi sprzedaż na platformie w wersji 1.6. Zadaniem mojego zespołu było zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji sklepu – co ciekawe poprzednia wersja działała przez kilka lat na szablonie Control wydanym przez PrestaHome kilka lat temu.

Szczegóły

Moim zadaniem było zebranie zespołu realizującego nową wersje sklepu strefamocy.pl. Przy ścisłej współpracy z osobą prowadzącą projekt ze strony klienta, powstał nowy wygląd sklepu, a także została ustalona lista nowych funkcji zarówno na froncie jak i na zapleczu sklepu.

Efektem tej współpracy jest wersja sklepu z czystszym wyglądem, bardziej użyteczną nawigacją i zoptymalizowanym widokiem karty produktu. W raz z szeregiem nowych funkcji na zapleczu StrefaMocy kontynuuje sprzedaż na platformie PrestaShop.

Ze StrefaMocy współpracujemy regularnie nad ulepszeniami obecnej wersji sklepu.

Zobacz projekt

Sprawdź moje szablony i moduły PrestaShop

Zobacz

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!