Krystian Podemski

web developer

Nazywam się Krystian Podemski i jestem programistą specjalizującym się w pracy z PrestaShop, a także od stycznia 2016 r. Ambasadorem PrestaShop w Polsce.

Z PrestaShop pracuje od 2008 roku, od czasu pierwszych publicznych wersji tego oprogramowania, na co dzień jest to główny obszar mojej działalności.

W 2009 roku stworzyłem markę PrestaHome, która w sieci zadebiutowała w 2014 roku. PrestaHome dostarcza rozwiązania dla PrestaShop, a zespół tworzący tę markę oferuje profesjonalne szablony i moduły, które z powodzeniem wykorzystują tysiące osób na całym świecie.

Jestem zaangażowany w rozwój oprogramowania PrestaShop na GitHub oraz udzielam pomocy na oficjalnym forum. Aktywny udział w rozwoju PrestaShop pozwolił mi w styczniu 2016 r. zostać jednym z dwóch ambasadorów PrestaShop w Polsce – więcej mojej aktywności w sieci znajdziesz na profilu GitHub i LinkedIn.

Jeśli poszukujesz osoby znającej świetnie PrestaShop, która poprowadzi, wykona czy pomoże przy projekcie wdrożenia sklepu internetowego to zapraszam do zakładki kontakt. Pomogę zarówno w przypadku konieczności usuwania błędów w Twoim sklepie jak i przy pracach rozwojowych.